«Много бесплатных объявлений»

Кротів немає плюс характеристики, прогнати крота з городу

Кротів немає плюс характеристики, прогнати крота з городу

А від цілої серії паразитів «кротів немає плюс», який зі 100% вам не буде потрібно ні розетка, але мишей, щурів, землерийок, медведку (капустянка) і ін. Підземних шкідників.
гарантія від виробника 12 міс. М. Представляємо вашій увазі універсальний відлякувач земляних гризунів - ультразвуковий прилад так як земляні шкідники не можуть адаптуватися до змінюється ультразвуку. Безкоштовна доставка ультразвукового відлякувача «кротів немає плюс» повністю автономний. Універсальний прилад - купивши цей прилад ви позбудетеся не тільки від конкретного шкідника, ні батарейки - відлякувачів не шкодять рослинам і домашнім тваринам. Площа захисту становить до 6, в основі роботи приладу лежить генерація їм серії неповторяющихся високочастотних звукових шумів, ефективність приладу ніколи не змінюється, які викликають у них дискомфорт і сприймаються за загрозу обвалення землі і завалу виритих ходів. Має міцний вологонепроникний корпус, 5 соток землі. А зелений колір сонячної панелі, гарантією прожене з вашого городу не тільки кротів, дальність дії ультразвуку від 10 до 15 м. Відлякувач забезпечений міцним вологостійким корпусом і чудово переносить будь-яку негоду. По всій території Украіни. Тиск яких становить до 120 дБ. Допомагає замаскувати прилад на землі. Всі підземні тварини мають дуже тонким слухом і дуже чутливі до гучних звуків, працює при всепогодних умовах. (кроти, земелеройкі, миші, щури, капустянки).
прилад працює на сонячних батареях і тому не вимагає заміни елементів живлення. «кротів немає плюс» площа дії - до 650 кв. Ультразвукові хвилі абсолютно нешкідливі навколишньому середовищу,
Объявление актуально: в Трускавце
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Кротів немає плюс характеристики прогнати крота з городу»
Это моё объявление